Stars of my dream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o poznatim licnostima...!
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Tenis!!!!!!

Go down 
3 posters
АуторПорука
*Punk_Princess*
Moderator!
Moderator!
*Punk_Princess*


Број порука : 61
Age : 27
Registration date : 17.06.2008

Tenis!!!!!! Empty
ПорукаНаслов: Tenis!!!!!!   Tenis!!!!!! EmptyTue Jun 17, 2008 7:54 pm

Pa mogli ste ocekivati da cu otvoriti ovu temu... Laughing
Sta vi mislite o tenisu? Koji su vam omiljeni teniseri i teniserke? A koje tenisere/teniserke najmanje gotivite?Sve o tome u ovoj temi! lol!
Назад на врх Go down
D0d@Ad0r@P@ol0
Upoznao/la si neke!
Upoznao/la si neke!
D0d@Ad0r@P@ol0


Број порука : 96
Age : 31
Lokacija : Con Paolo
Registration date : 13.06.2008

Tenis!!!!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Tenis!!!!!!   Tenis!!!!!! EmptyTue Jun 17, 2008 8:05 pm

Nesto ne pratim tenis, samo kad mi je bas dosadno Razz Ali jednu stvar znam, Dzej Dzej ne podnosim! Organski! Nervira me devojka pa to ti je! Razz
Назад на врх Go down
*Punk_Princess*
Moderator!
Moderator!
*Punk_Princess*


Број порука : 61
Age : 27
Registration date : 17.06.2008

Tenis!!!!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Tenis!!!!!!   Tenis!!!!!! EmptyTue Jun 17, 2008 8:11 pm

Ja zivim za tenis... Ima jedna pesmica, peva neki tamo pevac, mnogo je smesno, ide ovako: Estoy loco por el tenis, me encanta su juego tan emotionante... lol! Al' ja sam stvarno k'o ta pesmica... Btw., i treniram tenis...

Ma luda sam! Omiljeni teniser, ujedno i moj idol je Rafa Nadal. Ja zaista ne mogu da opisem koliko mu se divim! Omiljena teniserka mi je Jelena Jankovic, mada tu je negde i Sharapova. Mnogo sam volela Henin, ali ona je... Crying or Very sad Crying or Very sad Ne mogu to opet da izgovorim, plakacu... Crying or Very sad

A oragnski ne podnosim, znaci ne mogu da gledam ocima, klala bih:
Anu Ivanovic
Novaka Djokovic
Robina Soderlinga Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Назад на врх Go down
*Mica*
Admin
Admin
*Mica*


Број порука : 174
Lokacija : Tu negde...
Registration date : 12.06.2008

Tenis!!!!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Tenis!!!!!!   Tenis!!!!!! EmptyTue Jun 17, 2008 8:15 pm

Jaoooo,ja imam prblem oko tenisa...tata hoce da me upise na tenis i ja ga volim i sve to...ali posle sam cula da jedan decak koji je meni ranije bio simpatiji i to,mislim komplikovana prica to trenira...uzas...ne pada mi napamet da krenem i ja...upomoc ne mogu da se izvucem...
A ovako to mi je sooper sport!Ne gledam ga redovno ali svi mi pricaju da licim na Anu Ivanovic kad podignek kosu u konjski rep...pa se trud da je ne podizem... Razz A najbolja mi je Ana...
Назад на врх Go down
http://stars.goodforum.net
D0d@Ad0r@P@ol0
Upoznao/la si neke!
Upoznao/la si neke!
D0d@Ad0r@P@ol0


Број порука : 96
Age : 31
Lokacija : Con Paolo
Registration date : 13.06.2008

Tenis!!!!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Tenis!!!!!!   Tenis!!!!!! EmptyTue Jun 17, 2008 8:17 pm

I ja najvise volim Anu, Toliko mi je simpaticna, ma preslatka devojka!
Назад на врх Go down
*Punk_Princess*
Moderator!
Moderator!
*Punk_Princess*


Број порука : 61
Age : 27
Registration date : 17.06.2008

Tenis!!!!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Tenis!!!!!!   Tenis!!!!!! EmptyTue Jun 17, 2008 8:21 pm

*Mica* ::
Jaoooo,ja imam prblem oko tenisa...tata hoce da me upise na tenis i ja ga volim i sve to...ali posle sam cula da jedan decak koji je meni ranije bio simpatiji i to,mislim komplikovana prica to trenira...uzas...ne pada mi napamet da krenem i ja...upomoc ne mogu da se izvucem...
A ovako to mi je sooper sport!Ne gledam ga redovno ali svi mi pricaju da licim na Anu Ivanovic kad podignek kosu u konjski rep...pa se trud da je ne podizem... Razz A najbolja mi je Ana...

Ma Mico treniraj ti slobodno, verovatno neces upasti u grupu sa tim decakom zato sto on duze trenira...Msm otkud znas da ces ti njega vidjati i to? scratch Slobodno se ti upisi! cheers
Назад на врх Go down
Sponsored content





Tenis!!!!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Tenis!!!!!!   Tenis!!!!!! Empty

Назад на врх Go down
 
Tenis!!!!!!
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Stars of my dream :: Off topic :: Sportovi-
Скочи на: